Klimatosaugos briaunos 2024

VU Klimato kaitos grupė kartu su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija bei Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje organizuoja trečią „Klimatosaugos briaunų“ konferenciją, kurios tikslas – suvienyti klimatosaugininkų bendruomenę, suteikti jai galimybę dalintis žiniomis, patirtimi ir naujomis idėjomis.

Renginys apima labai platų temų spektrą – tai ne tik tradicinės klimato kaitos temos, bet ir netikėti, kartais provokuojantys aspektai, kurie gali praplėsti mūsų suvokimą apie klimatosaugos iššūkius.

Renginys vyks spalio 25 dieną (penktadienį) Vilniaus universiteto Aula Parva (Mažojoje auloje) (Universiteto g. 3, Vilnius). Renginio pradžia 9:15, registracija – 8:30.

Renginio programą galite rasti čia.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau reikalinga registracija. Ją rasite čia: https://forms.gle/DQAe3wP9h3HE3ajT9

Konferencija taip pat bus transliuojama realiu laiku (transliacijos nuorodos bus paskelbtos vėliau), tačiau skatiname atvykti į Aula Parva ir konferencijoje dalyvauti gyvai.

Svarbu: jei konferenciją stebėsite nuotoliniu būdu, registruotis nereikia

Ši konferencija yra „Klimato savaitės 2024“, vyksiančios šių metų spalio 21–27 dienomis, dalis.