Išvyka į Kuršių nerijos nacionalinį parką

Vilniaus universiteto Geomokslų instituto Hidrologijos ir klimatologijos katedros profesorius D. Pupienis kartu su Erasmus studentais Dominique Gaudin iš Prancūzijos ir I-Ting Ho iš Taivano, spalio 11 dieną lankėsi Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Išvykstamojo seminaro metu studentai, studijuojantys kursą „Introduction to Coastal Zone Management“, susipažino su Kuršių nerijos geologine sandara, geomorfologija, Baltijos jūros kranto problemomis ir ilgalaikės krantotvarkos patirtimi, vykdoma jau daugiau nei 200 metų.
Išvykos metu taip pat buvo aplankytas neseniai atidarytas Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centras. Išvykstamojo seminaro metu studentai gilino žinias apie krantų apsaugą, jų naudojimą bei prisitaikymą prie kintančių sąlygų, o tai yra itin svarbu gamtos mokslų studentams, sprendžiantiems kompleksines aplinkosaugos problemas.